2018-09-17 07:17  -  HKS Odra Miasteczko Śląskie

Jedni z tarczą, drudzy na tarczy

W różnych humorach wracały nasze drużyny z wyjazdowych bojów. Pierwszy zespół może być zadowolony ze swojej wyprawy do Rogoźnika, pomimo skromnego prowadzenia do przerwy 1:0 za sprawą bramki Adama Stryjakiewicza, w drugiej odsłonie Odra "odpaliła" aplikując rywalom jeszcze 4 bramki, tracąc przy tym zaledwie jedną. Strzelcami bramek w drugiej połowie okazali się Mateusz Pączek oraz Sergiusz Hanel, którzy zdobyli po dwie bramki i zapewnili swojej drużynie pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.

W odmiennych nastrojach wracała drużyna rezerw z Rozbarku. Niestety po 2 szybkich golach znanego z występów w Odrze Pawła Karwińskiego drużyna nie zdołała się podnieść. W drugiej połowie zawodnicy starali się prowadzić grę jednak nie przekładało to się na sytuacje bramkowe, przez co mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

A już dzisiaj na boisku w Orzechu swoje zmagania rozpoczyna grupa Młodzików, początek meczu o 17. Powodzenia !!!