2018-09-24 09:16  -  HKS Odra Miasteczko Śląskie

Rezerwa na plus, pierwsza na minus

W różnych humorach spędzili weekend nasi seniorzy. Drużyna rezerw pomimo zaledwie 13 osobowej kadry zdołała przywieźć 3 punkty z trudnego terenu. Bramkę w stylu "stadiony świata" zdobył Dawid Jaskuła, jednocześnie został on wybrany na gwiazdę kolejki klasy A wg tygodnika Gwarek. Warto również dodać, że drużyna KS Piekary Śląskie nie wykorzystała rzutu karnego. Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.

Pierwsza drużyna niestety nie sprawiła niespodzianki i pomimo walki uległa faworytom z Wojkowic 0:2. Mecz obfitował w ostre wejścia zarówno z jednej jak i drugiej strony, a sędzia nie bardzo radził sobie z napiętą sytuacją na boisku. Pierwsza bramka padła już na początku pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.  Po wrzutce na długi słupek jeden z rywali zgrał piłkę do środka pola, a tam czekał już zawodnik z Wojkowic, który umieścił piłkę w siatce. Druga bramka wpadła już w drugiej połowie, była ona wynikiem błędu naszego pomocnika, który podał piłkę wprost pod nogi napastnika na 20 m od naszej bramki, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

W złych humorach kończyli weekend również nasi Orlicy 2009. Ulegli oni pierwszej drużynie Gwarka Tarnowskie Góry 5:15, przed naszymi młodymi adeptami jeszcze sporo pracy, ale w tym wieku nie wynik jest ważny a dobra zabawa.